Kancelaria

Kancelaria Notarialna Notariuszy Ewy Cubały-Chałupczak i Karola Bryla funkcjonuje na rynku od ponad 30 lat. Powstała w 1993 roku, jako pierwsza Kancelaria Notarialna na warszawskim Ursynowie – otwarta przez jej Założycielkę i wieloletniego Notariusza Wieńczysławę Cubała.

W 2002 roku, gdy po ukończeniu pełnej drogi do zawodu: aplikacji i asesury notarialnej dołączyli nowi wspólnicy, Kancelaria stała się firmą rodzinną w formie spółki cywilnej Notariuszy: Wieńczysławy Cubała, Ewy Cubały-Chałupczak i Pawła Chałupczaka. Następnie, w 2016 roku dołączył wspólnik notariusz Karol Bryl. W naszej Kancelarii Notarialnej zabezpieczenie Państwa praw i interesów ma podstawy w doświadczeniu zawodowym Notariuszy przekazywanym z pokolenia na pokolenie.

Kancelaria Notarialna Notariuszy Ewy Cubały-Chałupczak i Karola Bryla gwarantuje Klientom najwyższą jakość świadczonych czynności, zgodnie z Ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie. Podtrzymując długoletnie tradycje notariatu w Polsce zapewnia profesjonalizm, rzetelność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Fachową obsługę zapewniają zatrudnieni w kancelarii wykwalifikowani pracownicy, gotowi udzielić wszelkich informacji.

Czynności notarialne dokonywane są po wcześniejszym telefonicznym, elektronicznym lub osobistym uzgodnieniu ich terminów, w uzasadnionych przypadkach także w innych godzinach oraz w dni wolne od pracy.